Залишити відгук

Сім'я піцерій il Molino – Benvenuti!

il Molino – італійською – "водяний млин". Сім'я ресторанів-піцерій названа саме так. Перша піца з'явилася в Італії в ті часи, коли до винаходу електрики і сучасних ресторанів було ще декілька століть. Готувалася вона виключно в печі, складеній з каменів. А борошно виготовлялось з пшениці, перемеленої на водяному млині.

Історія водяних млинів в Італії налічує тисячі років. Їх перші зразки були знайдені ще при розкопках Помпеї. Креслення водяних млинів розробляв великий Леонардо Да Вінчі. Саме на таких млинах в провінції Кампанья з XVII століття виробляли борошно, яке найкраще підходить для приготування справжньої італійської піци. А сьогодні водяні млини чудово вписуються в ландшафт італійських селищ.

Перша піцерія сім'ї il Molino відкрилася в грудні 2010 р в центрі Печерська - на вулиці Московській. У червні 2011 року на вулиці Саксаганського з'явилася ще одна. У 2012 г сім'я поповнилася піцеріями на Дніпровській набережній, проспекті Перемоги та Голосіївському проспекті. На початку 2013 р почали свою роботу ще два ресторани - на вул. Володимирській та в ТРЦ Dream Town. а також почала працювати служба доставки il Molino. В 2014 році відкрилася піццерія на вул. Вишгородській, в жовтні цього ж року відкрився ресторан в ТРК «Проспект» на Червоногвардійській. Новий ресторан відкрився у вересні 2015 року в ТРЦ «Ocean Plaza» на Антоновича. 

У всіх ресторанах il Molino дотримуються єдиних стандартів якості. У дров'яних печах від Stefano Ferrara Allestimenti випікають піцу за традиційними італійськими рецептами. Інгредієнти - тільки найвищої якості. Більшість - борошно, сири, морепродукти - поставляються прямо з Італії.

il Molino - сім'я італійських ресторанів з неаполітанською дров'яною піччю, в якій піцайоло готують понад 20 видів автентичної італійської піци - від класичної Маргарити до суперпопулярної Маскераре. Також у нас можна спробувати домашню пасту, равіолі, свіжі салати, м'ясні та рибні страви, італійські десерти.