Залишити відгук

Тиждень лимонаду в il Molino!

4 серпня 2016 в усіх містах України стартує благодійний День лимонаду. Його основна мета — зібрати кошти на придбання медикаментів дітям з онкологічними захворюваннями, яких підтримує фонд «Таблеточки».

Суть акції «День лимонаду» дуже проста – будь-яка людина може приготувати напій, почастувати ним колег або друзів, сусідів або одногрупників, родичів або просто знайомих, і весело провести з ними час за смакуванням літнього напою. Натомість усі учасники залишають пожертви #натаблеточки в спеціально обладнаному місці. Усі зібрані кошти передаються до фонду будь-яким зручним способом.

Існує й інший спосіб допомогти підопічним фонду: відвідати один з партнерських закладів і випити смачного лимонаду там. На час проведення акції всі учасники передають прибуток від лимонадних напоїв до фонду «Таблеточки». Список партнерів та інтерактивну карту закладів-партнерів можна знайти на сайті фонду:

http://tabletochki.org/ru/articles/den-limonada-2016-v-restoranah/578

Так, в акції «День лимонаду» 2015 року взяло участь більш ніж 150 закладів по всій Україні. У середньому кожен із них вніс до загальної скарбнички близько 2500 гривень, що допомогло в результаті зібрати більше 400 тисяч гривень допомоги для важкохворих дітей. У 2016 році в акції бере участь більш ніж 300 локацій, а команда фонду планує «вичавити» з лимонів не менше 1 мільйона гривень.

04.08.16 – 11.08.16