Напої

Ви вже замовили ароматну піцу з дров'яної печі, а може – апетитну лазанью або ситну пасту. Але відчуваєте – чогось не вистачає… А що найкраще доповнить смачні італійські страви? Звісно, улюблені напої! Ресторан «Іль Моліно» пропонує замовити напої з широкого асортименту на будь-який смак.

Для прихильників здорового способу життя маємо мінералку: «Моршинську» і «Бонакву», і, звісно, класичний «Боржомі». А може, хочеться солодкої газованої води, яка відмінно пасує до улюбленої піци? Звісно, привеземо! «Кока-кола», «Спрайт» або «Швепс» – що замовите сьогодні? І сік, до речі, теж не проблема для доставки напоїв у Києві – сімейний, у літровому пакеті, або маленький дитячий.

А ще il Molino пропонує доставку їжі і напоїв власного приготування. Доступний для замовлення, наприклад, насичений журавлинний морс – як вдома, у бабусі! Ми також виготовляємо лимонад – лаймовий. Свіжий, легкий – справжній смак літа! І, звичайно, не обійдеться без фрешів: запропонуємо яблучний, грейпфрутовий, морквяний, яблучний, а також селеровий для поціновувачів незвичайних смаків. Залишається просто обрати!

Замовити їжу і напої в «Іль Моліно» – дуже просто: потрібно зателефонувати або зробити замовлення онлайн. З умовами оплати і доставки можна ознайомитися в розділі «Умови доставки».

Наші напої, між іншим, відмінно освіжають!