Салати

Вегетаріанська

300 г

Легкий овочевий салат з сиром фета, оливками каламата та перепелиними яйцями. Заправляється оливковим соусом. Алергени: яйця, лактоза, соєві боби.

Вегетаріанська

170 г

Мікс салатів з мінітоматами, авокадо, сиром пармезан, кедровими горішками та оливково-бальзамічним соусом. Алергени: горіхи, лактоза, мед.

Мікс салатів з мінітоматами, креветками, авокадо, сиром пармезан, кедровими горішками та оливково-бальзамічним соусом. Алергени: горіхи, лактоза, ракоподібні, мед.

Мікс салатів, пармська шинка, груша та апельсин. Заправляється гірчично-медовим соусом. Алергени: горчиця, мед.

Вегетаріанська

210 г

Листя салату айсберг, яйця перепелині, мінітомати, пармезан, часникові сухарики під соусом «Цезар». Алергени: лактоза, яйця, гірчиця, риба.

Листя салату айсберг, яйця перепелині, мінітомати, пармезан, часникові сухарики під соусом «Цезар». Подається з куркою сувід. Алергени: лактоза, гірчиця, яйця, риба.

Як вчинити, якщо піца приїлася, важкої їжі не хочеться, а стояти за плитою – і поготів? Звісно, замовити салат з доставкою! Ресторан Il Molino пропонує різноманітний асортимент салатів на будь-який смак: з овочами, рибою, м'ясом... Пальчики оближеш!

Доставка салатів додому в Києві – це відмінне рішення, якщо хочеться чогось зеленого, легкого, весняного.

Вони завжди готуються з найсвіжіших інгредієнтів і корисних поєднань продуктів. Доставка салатів – це просто! Залишилося обрати улюблений:

  • Свіжий салат з томатами чері, авокадо, пармезаном і кедровими горішками під оливково-бальзамічним соусом;
  • Або його ж варіант з додаванням креветок;
  • Оригінальний салат з пармською шинкою, грушею й апельсином під гірчично-медовим соусом; Салат «Авокадо кон тофу» з міксу квасолі, кіноа, нуту, кус-кусу і зеленого горошку під кунжутним соусом зі смаженим сиром тофу і слайсами авокадо;
  • Класичний салат «Цезар» з куркою або без – на вибір;
  • Популярний салат «Грецький» з оливками Каламата і хрусткою чіабатою.

Замовлення салатів додому в Києві – відмінний вибір для людей, що дотримуються здорового способу життя. Наші салати смачні, свіжі, оригінальні та здатні зробити вишуканий італійський акцент у вашій трапезі.

Замовляючи салати в ресторані «Іль Моліно», не забудьте ознайомитися з розділом «Умови доставки».

Buon Appetito!