ЦІННОСТІ IL MOLINO

Краще для найкращих

Опікуватися про наших гостей – це в першу чергу готувати смачну їжу з якісних і свіжих продуктів з любов'ю та задоволенням. Кожна наша страва не просто насичує, вона заряджає енергією і радістю, яку ми вкладаємо в неї.

 

Зростаємо разом

Як і будь-який живий організм, наша команда зростає, розвивається і удосконалюється щодня. Ми створюємо для цього всі умови й підтримуємо кожного співробітника в його прагненні вийти на новий рівень. Чим вище професіоналізм кожного з нас, тим більше ми можемо дати нашим клієнтам.

 

Сім’я назавжди

Бути частиною il Molino – це бути членом однієї великої й люблячої родини. Ми піклуємося одне про одного, поважаємо і цінуємо кожного, адже довіра й чесність – для нас не просто слова. Ми дивимося на життя з оптимізмом і намагаємося створювати позитивний настрій кожного робочого дня.

 

Робити більше меншими засобами

Ми не зупиняємося на досягнутому – ми завжди в пошуку нових креативних рішень. Ми постійно покращуємо і оптимізуємо кожну дрібницю, щоб відповідати високим стандартам і очікуванням наших клієнтів. І звичайний співробітник, і директор мають бути максимально ефективні в єдиному – робити задоволеними й щасливими наших гостей.

 

Гість передусім

У наших ресторанах кожен гість відчуває себе особливим і унікальним, адже сенс нашої роботи – піклуватися й балувати наших клієнтів. І незважаючи на те, дорослий це або малюк, ми прислухаємося до його бажань і намагаємося зробити його гостювання у нас незабутнім святом смаку і задоволення.