Залишити відгук

Бонусна програма il Molino

Прагнучи йти в ногу з часом і бути ближче до наших гостей, мережа il Molino запустила абсолютно новий проект – бонусну програму il Molino Bonus у вигляді додатку для будь-яких сучасних телефонів і смартфонів.

Навіщо?

Кожне замовлення в ресторанах il Molino принесе Вам бонуси у розмірі 10% від суми замовлення. Ці бонуси можна обміняти на приємні подарунки від il Molino: піцу, тріо брускетта, домашній лимонад тощо. Крім того, Ви найпершими дізнаєтеся про найвигідніші пропозиції і наші новини.

 

Що це?

il Molino Bonus – додаток для будь-яких сучасних телефонів і смартфонів. Одна з його функцій – це Ваш особистий рахунок, на якому зберігатимуться накопичені Вами бонуси за будь-які замовлення в il Molino. У додатку також є можливість переглядати меню, дізнаватися про актуальні новини і вигідні пропозиції нашої мережі. У додаток il Molino Bonus також вбудована захоплююча гра «Хто платить за піцу?» (Опція доступна тільки для iPhone).

 

Як це працює?

Все, що необхідно – це завантажити додаток il Molino Bonus в офіційних магазинах програм – Appstore Il Molino Bonus, Play Market Il Molino Bonus

Під час оплати рахунку в il Molino потрібно натиснути кнопку «Пред'явити карту» і потім показати співробітнику піцерії QR-код, що з'явився в додатку. Він зчитає код і поповнить Ваш персональний бонусний рахунок.

 

Накопичивши певну кількість бонусних балів, Ви зможете обміняти їх на смачні подарунки від il Molino. Просто оберіть подарунок зі списку і натисніть кнопку «Отримати!». Пред'явіть отриманий QR-код співробітнику il Molino і насолоджуйтеся, наприклад, королівською піцою «Маргарита»!

 

Будьте в курсі!

Всі найвигідніші пропозиції, сезонні меню, актуальні новини – завжди з Вами, завжди у Вашому телефоні!

 А якщо щось не виходить?

Зверніться до співробітника il Molino – завжди готові Вам допомогти!

il Molino Bonus: бонусна програма сім'ї піцерій il Molino.

Приємні подарунки за те, що Ви обираєте нас!