Залишити відгук

Акція

Іноді, особливо сидячи ввечері вдома, ми хочемо замовити щось смачненьке, але не завжди точно знаємо, що саме. Ми роздивляємося страви на сайті, блукаючи від назви до назви й підбираючи вдалі комбінації.

Адже доставка їжі для сучасної людини – це завжди приємне очікування і передчування майбутнього бенкету.

Наприклад, як апетитно могла б виглядати піца зі склянкою крижаного домашнього лимонаду або п'янкого мохіто. Або піца з морепродуктами, і до неї … піца із чотирма видами сиру!)

А іноді ми знаємо, що певна піца відмінно поєднується з якимось соусом або десертом, але оскільки не хочемо виходити за межі свого стандартного бюджету, так і не наважуємося замовити собі перевірений апетитний дует.

Ми в il Molino точно знаємо – не варто цього боятися!

Доставка має бути приємною!

І саме це мотивує нас вигадувати все нові й нові акції, які порадують вас відмінним складом підібраних страв.

Адже ми спеціально старанно вивчаємо смаки наших клієнтів (особливо якщо до цього причетна піца!), щоб кожна акція, яку ми для вас створюємо, була максимально приємною і корисною.

Акція – це не просто тимчасова пропозиція, це наша турбота про вас, наших улюблених гостей. Щоб кожного разу, коли ви відкриваєте розділ «Акція», щоб замовити доставку їжі на нашому сайті, ви раділи новим цікавим і свіжим знахідкам.

Ми ретельно зважуємо, наскільки вигідною буде для вас кожна акція, щоб ви отримали максимум задоволення за мінімум витрачених коштів.

Тому коли вам необхідна доставка піци, завжди має сенс переглянути нашу акцію – раптом там запропонована відмінна ціна на страву, яку вам і хотілося замовити?

Також актуальні наші акції для тих, кого цікавить доставка їжі для великої компанії. Чим більше замовлення – тим більше вигода від акційної доставки!

Стежте за акційними пропозиціями сім’ї піцерій il Molino – ми намагаємося зробити ваше життя смачнішим і додати до нього трохи кулінарної насолоди!

Наша доставка не просто дозволить вам поласувати вишуканою їжею, але й дасть можливість зробити це вигідно.