Залишити відгук

Піца

У вас запланована романтична вечеря, сімейний захід або вечірка в офісі – і доводиться міркувати, чим почастувати друзів або другу половинку? Все вирішується легко і швидко: можна просто замовити піцу онлайн у нашому ресторані «Іль Моліно» і зосередитися на приємних святкових турботах. І якщо вже ви обрали доставку піци додому – краще il Molino годі й шукати! Наша італійська піца – саме така, як ви любите: тоненька, ароматна, з димком…  А все – завдяки випіканню в справжній дров'яній печі за автентичними середземноморськими рецептами. Замовлення піци додому – відмінне рішення, залишається тільки обрати з понад трьох десятків різновидів на будь-який смак: м'ясних, рибних, овочевих… Ми також пропонуємо особливу вегетаріанську піцу. Родзинка il Molino – тісто робиться зі спеціального сорту цільнозернового борошна, завдяки чому виходить смачна піца, легка і разом з тим ситна.

Якщо ви оформляєте замовлення піци додому, зверніть увагу на нашу акцію: з понеділка по четвер при замовленні в службі доставки з 15.00 до 17.00 другу піцу ви отримаєте за півціни! Акція діє до кінця 2019 року. А за умови замовлення на суму від 150 гривень – доставка піци абсолютно безкоштовно. Замовляєте доставку піци в офіс або додому? Нащо обмежуватися

однією піцою, якщо можна замовити разом з нею напої на будь-який смак – фреші, соки, мінеральну воду, пиво? А для великих компаній – придбати набори з трьох спеціально підібраних піц і лимонаду нашого власного виробництва.

Доставка піци по Києву – це швидко, просто і взагалі не клопітно! Один дзвінок або кілька кліків мишею – і найкраща доставка піци привезе справжню хрумку італійську піцу з дров’яної печі! Це саме той випадок, коли кажуть: пальці оближеш!

Щоб дізнатися більше про умови доставки від ресторану, зазирніть до розділу «Оплата і доставка».

І – Buon Appetito!